me kõik unistame külluslikust ja ilusast elust, vähesed meist aga päriselt elavad sellist elu!

praktiline SEMINAR

"Manifesteeri oma unistuste elu"

 

28.11.2020

Lillepaviljonis, Tallinnas

kell 10:00 - 17:00

 

mis on manifesteerimine

Manifesteerimine on protsess, kus ideede maailmast luuakse

midagi meie materiaalsesse maailma

 

… tehes konkreetseid vaimseid ja füüsilisi  tegevusi.

See on lihtne protsess, kuid enamiku inimeste jaoks mitte kergesti tehtav.

 
 
 
 
 

Seminari viivad läbi Kai ja heike

Heike Pettinen

on raamatu “Tänulikkus Sinu õnne võti” autor ja tänupraktika juhendaja.  Ta on 3 aastat järginud tunnustatud eduõpetaja Bob Proctori materjale. 

 

Kai Oja

on eduõpetuste juhendaja. Ta edastab maailma juhtiva eduõpetaja ning inimvõimekuse esile tooja Bob Proctori õpetusi aastast 2019.

 

C

mida veel?

seminaril õpid

Mis on manifesteerimine ja miks see oluline on.

4 peamist manifesteerimise sammu.

Kudas luua enda ellu jõukust ja häid suhteid. 

           

Kuidas olla oma soovides täpne.

            

Kuidas teha pühendunud otsus.

Kuidas kasvatada usku.

Kuidas suunata oma mõtteenergiat.

                       

   

 
 
 
 
 

Oma kogemusi jagavad meister manifesteerijad

Carmen Pritson ja Helina Tamm

Iga osaleja valib ühe asja/olukorra, mida hakkab

koheselt enda ellu manifesteerima. 

Jagame kingitusi. 

 
 
 
 

külalisesinejad

Carmen Pritson

Carmen on raamatu "Manifesto" autor. Ta on aitab inimestel luua endale uut elu, uut reaalsust. Ta kasutab enda töös erinevaid manifesteerimise strateegiaid, mis lasevad olla kontaktis tunnetuslikult Sinu enda tuleviku energiatega. Koondnimetusena kannavad need strateegiad nime RTM@ meditatsioonid (Rapid Transformational Meditations).

 
 
 

Helina Tamm

Helina on visioonitahvleid teinud juba 15 aastat ja manifesteerinud oma elus sama kaua. Loodud süsteemis on kristallid ja elemendid feng shuist, mille tekitatud chi voolav energia annab tema kogemusel visioonidele seletamatult tugeva jõu. Ta teab, kuidas luua “tulevikumälestusi” ja ta räägib meile, kuidas ta seda teeb – päriselt!

 
 

Miks me seda teeme...

Viimase kolme aasta jooksul oleme jõudnud arusaamisele, et elu saab olla imeline ja külluslik, just selline nagu Sina ise soovid. 

Meil oli kõik justkui hästi, aga see tunne, et tahaks midagi rohkemat, et meil endal on elule pakkuda midagi rohkemat, et me ise oleme võimelised millekski rohkemaks, see tunne ei andnud rahu. Kas Sina tunned vahel, et kuskil on veel midagi? On veel midagi rohkemat? Mis siis oleks, kui kõik oleks võimalik?

Kõik ongi võimalik kui sellesse uskuda

Kas teate, mis võib juhtuda, kui kümned, sajad, tuhanded hinged saavad kokku, et koos luua?

 

Kollektiivne energia on nii hämmastav ja nii võimas. Seetõttu armastame selliseid sündmusi, kus saame päriselt kokku tulla ja midagi imelist koos luua. 

 
 
 

...Miks just nüüd

Aasta 2020 on olnud täis muudatusi. Palju asju on teistmoodi, kui oleme harjunud. Tahame näidata, et olenemata sellest, mis maailmas toimub, on Sul alati võimalus valida. See tähendab, et Sa lood iga päev, iga minut, iga sekund enda elu. 

Sina oled iseenda elu looja - ALATI - kas teed seda teadlikult või mitte.

Nüüd on aeg luua oma elu teadlikult. 

 

kes on Kai ja Heike?

Need naised  teavad, mida tahavad ja teavad, kuidas

seda saada. Kai ja Heike usuvad, et kui suudad eelistada positiivseid mõtteid erinevates olukordades, siis püsid optimistlikuna ja tõmbad ligi positiivseid inimesi ning sündmusi. See on aidanud neil saavutada oma eesmärke elus kiiremini ja lihtsamalt. Nad on inspiratsiooniks kõigile, kellega kokku puutuvad.

 
 
 

tagasiside online koolitusel osalenutelt...

Jana 

Soovitan igal juhul, kui sa tunned, et oled elus kinni jäänud ning miski sinu elus ei realiseeru Sinu hüvanguks. Soovitan ka siis, kui arvad, et tead juba niigi kõike ja oled juskui rahul. Kinnitan, et alati saab veel paremini ja et Sinu eesmärk on kasvada kõiges. Kai ja Heike aitavad sind sellel teekonnal ja annavad kätte õige suuna ! Mis saaks veel parem olla?! Olge hoitud ja tuhandest tänatud, et teete seda, mida teete. 

 

Mario 

Kui õppida, siis parimatelt. Koostöö tegemiseks on Kai ja Heike suurepärane tiim. Nemad teavad, millest nad räägivad. Kursus andis mulle väga palju mõtlemist edasiseks tegevuseks ja õppimist, kuidas edasi minna. Ja väga palju uut infot, mida enne ei teadnud.

 

 

Imelised konsultandid! Kui teete nii nagu Heike ja Kai ütlevad, siis saate ka tulemusi. Usaldage protsessi ja leidke aega enda jaoks, sest nii tekivad ka tulemused. Aitäh teile!

 

 

Kui oled probleemide puntras või oled kaotanud sihi ja eesmärgi, siis tea, et sa ei ole maailmas üksi! Vaid on olemas abi, suurepärase juhendaja Kai Oja näol!!

 

Suurepärased naised! 💥Nii palju jõudu ja energiat ja tohutu positiivne energia! Tänulikkus ja manifesteerimine, mida teilt olen õppinud, on avanud mu silmad ja sydame uuele elule! Saan aru nüüd, et mina olengi oma “õnne sepp” - see kõikvõimas! Universum on üks suur kingitus ja ma olen seda kõike väärt! 🤗🎯 Aitäh, tüdrukud, et olemas olete ja mu teele sattusite! 

 

Mõtted saavad teoks. Kui suudad seda ette kujutada, suudad ka ellu viia.

-Bob Proctor

 
 
 

 

Ole kohal ja me näitame Sulle, kuidas luua enda unistuste elu. 

Kohtume Lillepaviljonis punasel vaibal!

Armastusega,

Kai ja Heike

 
 
 
 
 
 
 
 

Varajase broneerija soodushinnad (kehtivad kuni 15.11.2020 südaööni)

 
 
 
 
 
 

99€

 
 

695€

 
 

LAUD 8-le

 
 

ÜKSIKPILET

 
 

Hind sisaldab: 

 

Töövihik

2 kohvipausi

Lõuna-Buffet

Külalisesinejad

Uued tuttavad

Uued teadmised

 

Kui sul on küsimusi, siis saada need: info@kaioja.com või info@walkofgratitude.com