Lihtne viis, kuidas igas päevas näha võimalusi, on olla tänulik. Nii minevikus saadud õppetundide kui oleviku võimaluste eest. Tänulikkuse igapäevane praktiseerimine tõstab Sinu energiataset märkimisväärselt juba väga lühikese aja jooksul. Tänulikkusega tunnistavad inimesed oma rõõmu elus olemise ja elu headuse üle. Tänutunne aitab inimestel ühenduda teiste inimeste, looduse või kõrgema väega. Tänutundes ütleme elule:“Jah!” Usume, et elu on elamist väärt. Tänulikkus on ka kiireim viis, muutmaks oma vibratsioon negatiivselt positiivsele. Tee endale harjumuseks alustada oma päeva tänulikkusega ja läbi selle kutsuda oma ellu rohkem armastust, raha, head tervist ja rõõmu. Kui tunned tänu selle eest mis sul juba on siis mitmekordistad sa oma õnnistusi.

 

  Millist kasu saad tänulikkust praktiseerides:

  • Tänulikkus suurendab rahulolu oma eluga ja positiivseid emotsioone

  • Aitab vähendada terviseprobleeme ja parandada une kvaliteeti

  • Vähendada negatiivseid emotsioone

  • Aitab toime tulla stressiga

  • Süvendab teistega häid ja usaldusväärseid suhteid

  • Suurendab abistavat käitumist

Albert Einstein
On ainult kaks võimalust oma elu elada:
üks on nii nagu mitte miski ei oleks ime,
teine on justkui kõik oleks ime.
 
ALBERT EINSTEIN
Kuidas igapäevaselt väljendada tänulikkust...

💗 Ütle aitäh kui sa saad ja kui sa annad midagi

💗Ütle Aitäh kõige selle eest mis sul juba on ja ka selle eest mida sul veel ei ole aga sooviksid oma ellu 

💗Ütle aitäh siis kui sa oled rõõmus ja ka siis kui oled kurb 

💗Ütle aitäh igapäevaste hetkede eest ja ka eriliste hetkede eest oma elus 

💗Ütle aitäh kui saavutad midagi ja aitäh ka siis kui sa ebaõnnestud 

💗Ole tänulik elu eest mis sulle on antud

4.png

"Kannatused lõppevad seal,

kus algab tänulikkus."
Neale Donald Walse

 

Raamat

"Tänulikkus Sinu õnne võti"

Kes sa oled jõudnud äratundmiseni, et vanamoodi enam ei saa ja uutmoodi veel ei oska. Unistad muutusest, mis teeks hingele pai ja laseks sinu ehedal olemusel särada, aga ei tea, kuidas muutusega alustada. See raamat ongi abimees sinu järgmisteks sammudeks. Nüüd ja praegu! Juhendan, kuidas saad olla oma soovitud muutuste autor. Tänulikkus on kuldvõtmeke väravale, mis viib kõigi elu rikkuste juurde - suhted, tervis, raha. Märgates igas olukorras, ka keerulises, head ja võimalust arenguks, kasvatad sa enda ümber olevaid positiivseid võimalusi juurde.

Raamatust leiad praktilisi harjutusi, läbi mille õpid end paremini mõistma. Juhised, kuidas tänulikkust praktiseerida ja töölehed 30 päevaks. Ikka selleks, et saaksid koheselt alustada oma unistuste elu loomisega. 

"Pea meeles ühte: elul on sulle alati pakkuda midagi head. Õpi seda head märkama! Pane tähele väikseid asju iga päev! Keskendu sellele, mis on hästi: olgu selleks lahke naeratus töökaaslaselt, armsama kallistus, laste naer, maitsev kodune toit või tööalane võit."